Abi

Vajalikud andmed varuosa päringu esitamiseks:

  • väljalaskeaasta
  • mootori maht
  • mootori võimsus
  • käigukasti tüüp
  • keretüüp

Tellimuse esitamiseks täidke palun iga kuulutuse allpool olev vorm või kirjuta meile meilile info@kasutatudvaruosad.ee. Samuti võib võta meiega ühendust telefonidel +372 56860696 ja +372 58364147. Tellimuse vastuvõtjale võite edastada vajaliku info oma sõiduki ja otsitava varuosa kohta.

Maksevõimalused

Maksmine kohapeal
Tellimuse eest saab maksta meie poes varuosade järgi tulles. Meie ladu ja pood asuvad Maardus, Põhjaranna tee 16a. Kohapeal saab maksta nii kaardiga kui ka sularahas.

Pangaülekanne - Arve alusel
Tellimuse kinnitamisel saadame arve Teie e-posti aadressile, et saaksite soovi korral selle välja trükkida ja tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas. Pangaülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimusarve number.

Maksmine kullerile
Tellimuse eest saab maksta ka meie kullerile sularahas. See on võimalik vaid Tallinna piires.

Kohaletoimetamine

varuosad, autolammutus
autolammutus, varuosad
varuosad, autolammutus
varuosad, autolammutus
 
 
 
Garantii ja tingimused

Meilt ostetud kaubale kehtib garantii:
 
  • Sõiduato mootorid – 30 päeva
  • Muud osad – 14 päeva
 

Garantii kehtib alates varuosa ostmise päevast. Vajadusel varuosa peab olema tagastatud samas seisukorras ja lahti võtmata. Vigastatud tooteid ja tooteid ilma meie markeeringuta tagasi ei võeta. Garantii ei kata defekte, mis on põhjustatud ebakorrektsest paigaldamisest, kasutamisest või hooldamisest. Samuti garantii ei kata täiendavaid kulutusi, seotud remonditöödega või riknenud toodete vahetusega. Simerlingid, hammasrihmad, mootori kettid ei kuulu garantii alla. 

Turbiinid katkise võlliga tagasi vastu ei võeta.
 

 

 
 
 

Meeldib? Laigi meid Facebookis!

Kasutatudvaruosad.ee FACEBOOKIS!